אודות

WhatsApp Image 2020-03-10 at 21.30.31.jp

לי-שי הרצוג

גדלתי בגליל, שיחקתי בתיאטרון העירוני בחיפה ושידרתי ברדיו, תמיד ידעתי שאני רוצה להגיע לאנשים להקשיב ללב שלהם, למדתי תקשורת תחילה בבר אילן ולאחר מכן באוניברסיטה העברית והתפתחתי בתחום הצילום. במהלך הלימודים למדתי שיאצו ורייקי במסגרת תוכנית "לבנה". ועבדתי ברשת ב' של קול ישראל. לאחר שידורי במלחמת לבנון השניה חשבתי שעלי למצוא ייעוד אחר בכדי להגיע לאנשים ועסקתי בדוברות. התגייסתי בחזרה ושמשתי כדובר חיל הים ופעלתי כדובר במשרדי הממשלה: ביטחון, תרבות וספורט ומשפטים. כבר אמרו שתמונה אחת שווה יותר מאלף מילים ולכן בעבודתי פיתחתי פן טיפולי. הבנתי שגם אם הסטודיו מוכן אין הדבר מבטיח תמונה טובה - על המצולם/מת להיות ב"מוד" המתאים ולכן עסקתי בטיפול באדם המצולם והכנתו לרגע.  לאחר תהליך גירושין מאתגר שבמהלכו זכיתי לעזרה מאנשים מופלאים במהלך המשבר התחלתי להגיש סיוע לאנשים שעברו את הדרך שלי: אבות גרושים שחוו ניכור הורי, אמהות יחידניות שחולמות על זוגיות ולא מקבלות את גופן, בקיצור כולם רוצים אהבה. כשהכרתי את רות התעמקתי את לימודי בתחום המיניות על מנת לתת מזור לכאב שמצוי בייחוד בקרב א.נשים שחיים בזוגיות שאינה מספקת או חיים בגפם וחושקים באהבה ומיניות. למדנו יחדיו טיפול הולסטי בתחום המיני אצל אלינור כהן. בשנים האחרונות השתלמנו בשיטת "איזון חיים" העוסקת בהסרת חסמים. אני מזמין אותך למסע של גילוי, רפואה ואהבה עצמית.

WhatsApp Image 2020-01-25 at 21.23.23 (1

רות קורן

גדלתי בירושלים באחת השכונות החרדיות הצמודות למאה שערים עם סיום לימודי בתיכון החרדי לבנות למדתי תאטרון ומשחק וחלמתי בעזרתו לשמח ליבם של אנשים ולהביא לשינוי חברתי. לאחר שנולד בני הבנתי כי איני יכולה לשלוח אותו לגן במערכת החינוך הממלכתית. הלכתי ללמוד חינוך לגיל הרך, ופתחתי גן ברוח מונטוסורי להעצמת ילדים שהיו בו ילדים רבים. פרט לטיפול בילדים טיפלתי והדרכתי את ההורים: גמילה מחיתולים, ייעוץ בנושא שינה שהצריך שינוי תפיסה והתנהגות הורית, זוגיות ומיניות בראשית הורות.

לאחר 7 שנות נישואין  התגרשתי ממערכת יחסים אלימה רגשית כואבת וחסרת תשוקה התחלתי ללמוד מיניות וחיבור לגוף  ופגשתי את בן - זוגי. לי-שי, הקמנו יחדיו משפחה משלבת של זוגיות מעצימה בפרק ב  יחדיו למדנו עיסוי הוליסטי לטיפול מיני אצל אלינור כהן ולימודים מעמיקים טיפוליים  בשיטת "איזון חיים"  המסייעת להסרת החסמים הרגשיים שצברנו מהילדות. במהלך הלימודים למדנו כיצד לרפא ולחזק את רצפת האגן,  לעיסות רחם.  אני מטפלת בא-נשים וזוגות, נוגעת בגופן ובנפשן, מנחת קבוצות ומעגלי נשים ושיח, מדריכה איך לדבר על מיניות עם ילדים  אמא, וגם אמא משלבת. רעיה ומאהבת.